Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedszkola

"W przedszkolu dzieci na pewno nie będą się nudzić. Naszym celem jest rozbudzanie zamiłowań artystycznych i propagowanie zdrowego, sportowego stylu życia."
- Barbara Gałka, własciciel

Grupy przedszkolne

• Przedszkole otwarte jest w godzinach od 7:00 do 17:00 (istnieje możliwość pozostawienia dzieci dłużej za dodatkową oplatą)
  • Przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 6 lat
  • Zajęcia odbywają się w niedużych, maksymalnie 15 osobowych grupach tak, aby każdemu maluchowi nauczycielki mogły poświęcić odpowiednio dużą ilość uwagi i czasu
  • Współpracujemy z przychodnią dla dzieci, która mieści się przy ul. Strzelców Kaniowskich 6/10
  • W razie potrzeby dzieci mają zapewnioną natychmiastową opiekę lekarza pediatry oraz pielęgniarki
  • W ramach czesnego oferujemy wiele zajęć dodatkowych

Grupy żłobkowe

W ramach czesnego oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi. Zajęcia są dostosowywane do wieku i stopnia samodzielności dzieci. Przede wszystkim są to zabawy muzyczne, ruchowe, plastyczne, ale także savoir-vivre dla maluchów. Więcej o funkcjonowaniu grup żłobkowych.

• Żłobek otwarty jest w godzinach od 7:00 do 17:00 (istnieje możliwość pozostawienia dzieci dłużej za dodatkową oplatą)
  • Przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 3 lat
  • Zajęcia odbywają się w niedużych, maksymalnie 12 osobowych grupach
  • W każdej grupie są dwie panie opiekunki, zatrudniona jest również położna

Nasza kadra

Kadra KOLIBERKA to grupa młodych ale już doświadczonych w pracy z dziećmi ludzi z odpowiednim pedagogicznym wykształceniem. Kreatywność, zaangażowanie oraz ciepłe podejście do każdego dziecka to tylko niektóre zalety naszych nauczycieli i opiekunów.Zgrany personel w każdej placówce KOLIBERKA pozwala na stworzenie niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery.

PROGRAM NAUCZANIA JEST ZGODNY Z ZAŁOŻENIAMI MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ.